Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj van a need for speed...

Palldominik kérdése:

Baj van a need for speed carbonnal?

Figyelt kérdés

ma megvettem használtba a NFSC-t és magyar feliratos.

na ott tartok hogy ezt írja:megmutatom neked mire jók a csapattársak.megmutato.csapattárs aktiválása

nyomd meg a csapattárs aktiválása gombot és itt megragadtam mindent nyomkodok de nem áll meg a verseny amíg nem csinálom meg. PLS Help!!!


2012. szept. 1. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kiosztásban hogy melyik az a gomb. Ha jól emlékszem PS-en a háromszög, PC-n a jobb Ctrl volt, de az a biztos ha megnézed.
2012. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PC-re vetted vagy Konzolra? Ha konzolra akkor melyikre? Mert én olvastam hogy a PS2 es carbon szokott behalni egy idő után akár eredeti akár nem. Nekem is volt eredetim zsír új volt szinte mert ajándékba kaptam és fél év után pedig még semmi karc nem volt a lemezen fogta magát és eltűntek a textúrák majd az egész befagyott, és ugyan azt a lemezt 5 konzolon teszteltük mindegyiknél megbukott. Átírtuk + os minőségi lemezre egy programmal és azon még a mai napig is megy akadás nélkül! Lehet lemez hiba, és vannak parancsok amiket nem tud végrehajtani. Ha nem PS2-re van hanem másra akkor is hasonló baja lehet neki.
2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megy és a jobb ctrl volt :) de azért jár mindenkinek a zöld kéz
2012. szept. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!