Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pokoli szomszédokban a 3 és...

A pokoli szomszédokban a 3 és a 4 el kapcsolatban nektek is van kritikátok?

Figyelt kérdés
Mert nekem az 1 2 jobban tetszett
2009. júl. 29. 12:52
 1/7 anonim válasza:

Én próbáltam már megkeresni a 3-4-et, de nem kaptam sehol...

Viszont láttam, hogy sokaknak nem tetszik. Az első kettő szerintem is nagyon jó lett, érdekes, és nekem nagyon tetszik.

Leszedtem viszont valami Pokoli Szomszédok 5-öst, az borzasztóan rossz volt...szerintem.


Amúgy nem tudsz egy link-et, ahonnan meg tudnám szerezni a 3-4-et, mert kíváncsi vagyok arra is! :)

2009. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanolyan rossz.gagyi kínai szintű.Ronda a grafikája,ostoba dolgok vannak benne.ajánlom hogy ne töltsd le.Elrontották a tök jó sorozatot.
2009. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az a link ahonnan le tod tölteni a 3 at és a 4 et (én lengyelországban vagyok és ott vettem meg 10 PLN ért magyar Ft ben 600 Ft a 2 játék) TEHÁT AHONNAN LE TOD TÖLTENI : [link]

Mindegyiket külön kell és majd ha levan az összes akkor kicsomagolhatod WINRAR ral.

2009. júl. 29. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert az első kettőt a Jowood készítette a 3.-tól pedig valami orosz cég
2009. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha a JoWood ilyen jó játékot csinált mért kellet átadni a kétbalkezes béna gügye oroszoknak... mért nem folytatta a jowood a szenzációs sorozatot?
2009. aug. 3. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

gondolom mert vagy pénz nem futott volna rá,vagy ha volt is,nem érte volna meg,mert nem lenne akkora világsiker,nem harangozták volna be annyira,mondjuk az e3-on is,hogy JÖN AZ ÚJ POKOLISZOMSZÉDOK!

Nekik csak az az érdekük,hogy pénz jöjjön.Az első kettő volt jó,nem elcseszett 3d grafikával...Hülye oroszok.

2009. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami ,de nem tudunk -e üzenetet küldeni a JoWood nak és talán kijöna pokoli szomszédok 3, 4, JoWood kiadása
2009. aug. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!