Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok bejelentkezni a...

Nem tudok bejelentkezni a Ubisoft/Uplay-es accountommal!?

Figyelt kérdés
Amikor ki jött a Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier aznap meg is vettem, felraktam és csináltam egy Ubisoftos accountot. Addig nem is volt probléma vele ameddig nem raktan újra a gépet. A játékkal játszottam egy hétig majd most több hónapja nem játszottam vele és nem is raktam fel. Mai napon felraktam de nem enged belépni az accountomra.. A honlapon betudok lépni, többször meg is változtattam a jelszavamat, de a programba nem enged belépni. Valaki segítsen miért!?
2012. szept. 9. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ha magyarországra regisztráltál a Uplay-es felhasználóddal akk veszett fejsze nyele. időközben ugyanis az ubisoft kitalálta h ök már nem támogatják tovább Magyarországot. Próbáld meg a UK-be regelni, az Assassin's Creedel is ez volt a baja a legtöbb embernek. ha további kérdésed van PM-ben ird
2012. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pilwax válasza:
Én ugyanígy jártam az AC3-al, próbáltam UK-ba is, úgy sem jó.
2012. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!