Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Football manager 2012 netbookon?

Football manager 2012 netbookon?

Figyelt kérdés

üdv a következő a gondom: valamiért nem akarja elinditani nekem a játékot rendesen 10 colos netbookon, pedig létezik rá skin, hogy menjen ilyen gépen is, másnak megy is nálam van valami gubanc


A skin át van állitva, de nem csinál semmit, csak ha 17 colos monitorra kötöm rá

Ha ablakban akarnám futtatni, azt se engedi, mert ha bemásolom a parancsot akkor azt irja ki hogy "a megadott név (..) érvénytelen. Ellenőrizze az elérési út és a fájlnév helyességét.


Ime hogy milyen hibák vannak, meg hogy miket próbáltam már

Monitorra kötve egyből, gond nélkül betölt, simán megy a játék, skint tudok állitani, szóval megy minden, de csak akkor ha CSAK a monitor képe van beállitva. Ha úgy inditom hogy a monitor meg a netbook kijelzője is megy akkor nem jön be a játék.

Ha be vagyok már lépve és kihúzom a monitort, vagy beállitom hogy a monitoron meg a gépen is mutassa akkor elkezd villódzni és nem tudok semmit csinálni, újra kell inditani a gépet hogy magához térjen, mert még feladatkezelőben se tudom lelőni a játékot, meg alt+f4-re se reagál, kattintani se tudok semmit.

Ha csak a gépről próbálom inditani, akkor elindul a játék, de csak a háttérben, még a tálcán se mutatja az ikonját, hogy menne, de feladatkezelőben látom, hogy fut. Ilyenkor ha monitorra dugtam asszem bejött egyből. win7 van a gépen, a netbook skint vmelyik nagyobb külföldi oldalról szedtem le, a gép simán kell hogy birja a játékot, mert ettől sokkal gyengébb gépen játszottam már.

1024x600-as a képernyőfelbontás, pont mint amire a skint tervezték (ami mellesleg másnak tökéletesen fut)

valami tipp esetleg?



2012. szept. 9. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!