Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Super Nintendo emulator van...

Super Nintendo emulator van NINTENDO Wii-re? És ps2-ön miért nem jó a hang? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ps2-ön SNES emulátorom, de a hang akadozik,szal nem jó!(jelenleg egyáltalán nincs hang).

Akinek van, leírná,hogy neki milyen? Rendben van?

És Wii-re csináltak ilyet, meg lehet venni?

Köszönöm!



2012. szept. 10. 19:21
 1/5 I <3 Bears ***** válasza:
Wii-t meg kell softmoddolni és ráteheted az emulátort,ami szerintem nagyon nagyon jó.PS2-es snes emulátorról meg fogalmam sincs hogy milyen.
2012. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen!

Nem softmodoltatom..! És gyári Wii játékban nincs ilyen?

A ps2-ön meg nem értem miért ilyen a hang..!

De köszönöm, jár a zöld kéz! :D

2012. szept. 10. 21:52
 3/5 I <3 Bears ***** válasza:
Super Mario All-Stars egy SNES játék emulálva.Nincs gyári SNES emulátor,de bizonyos játékokat le lehet tölteni Wii Shop-ról a Virtual console részen.PS2-őn én egyedül Sega Genesis emulátorral próbálkoztam de nem volt valami nagy eresztés...
2012. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Queasy ***** válasza:
Ilyen, hogy "gyári emulátor" nem létezik sehol sem, mert bár maga az emulátor program legális, de a hozzá való romok nagyon is illegálisak. Ezért csinálják azt mind ahogy az előttem szóló írta, hogy a Wii netes szolgáltatásába veszed meg ezeket a régi játékokat, annyi a hátránya az egésznek, hogy nincs fent az összes snes játék, ami mondjuk durva lenne. :)
2012. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ajánlom nektek a Snes Station nevű emulátort: [link]


És ajánlom nektek ezt is (van benne Sega Mega Drive Emulátor is, amit Pgen-nek hívják: [link]

febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!