Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes megvenni majd? Fifa 13 vagy Pes 13-mat?

Figyelt kérdés
Tudom,van már többszáz hasonló kérdés hogy melyik a jobb stb stb..nem összehasonlítani szeretném a 2 játékot csak nemrég szereztem be egy Ps3-mat,és hát nem valami olcsók a játékok.Ezért szeretném kérdezni akinek ilyen téren több tapasztalata van,hogy a Fifáért vagy Pes-ért érdemes pénzt költeni?!Nem sürün játszom mivel hétköznap melózok,de hétvégén haverokkal néha mondjuk vagy vasárnap délután szivesen lejátszanék pár meccset,akár online is.
2012. szept. 13. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen a fifa, sajnos a pes nagyon lemaradt mára.
2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valamit elírtál, én úgy tudom fordítva van.
2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

rosszul tudod,

én is évekig a pes-el játszottam mert mérföldekkel jobb volt, az utóbbi 2 évben viszont fordult a kocka.

A szaklapok pontjai is ez bizonyítják.


Engem sose érdekeltek a fanboy-ok dumái, egyik félre se köteleztem el magam. Azzal játszottam amelyik jobb volt.


De nézd meg pl az arcokat. Sokkal jobb grafikailag a fifa.

http://www.youtube.com/watch?v=fG_psG0GH7A&feature=player_em..

Másról ne is beszéljünk.

Sajnos a pes lemaradt. Pedig nem egy PES játékot vettem meg eredetiben. De idén (is) a fifát fogom megvenni.

2012. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő szar a fifa 08-09. a legjobb!
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!