Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri Wow szervernél melyik...

Tauri Wow szervernél melyik realmon érdemes játszani? És melyik karakterrel lehet a legjobban fejlődni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nos én ezeket nem tudom megmondani neked, de tudok mindenhez infokat:

Tauri (fö realm): magas (naggyon, normális időben kb. 2500-3500, esetleg 4000) népesség, 2xes szorzók, én még nem láttam offline

Reborn: 4xes szorzók, ezen nyomom énis de itt az emberkék idegbetegek :) és kisebb szinten senki nem jelentkezik dungeon finderbe. heti 1-2 dc

WOD: itt ultramagas szorzok vannak, pvpre van.

TB: instant 70-es, ez a maxszint is. kapsz alap geart, mountokat, DTSt...stb. és bgzni kell meg vannak special pvp q-k. PVp only realm

BB: 7xes szorzók

Alaris: küldik: 30xos szorzók, ölés:25...stb.

a szorzókat megnézheted tauriwow.hun, hogyha jobboldalt a szerver statusnál a realm nevére kattolsz

2012. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző voltam :) tehát elvileg a hunter van fejlődésre, de palát is simán ki lehet tolni gyorsan max szintre. paladin eléggé ütős, és vannak akik azt mondják hogy nem kell érteni hozzá. nos, tényleg csak gombokat kell nyomogatni lvl 80-ig, de utána már pro-bnak kell lenned ha jól akarod használni
2012. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
taurin a legérdemesebb játszani, a szorzók nem irreálisak csak egy picit könnyitik meg a játékot amennyire élvezhető is marad. leggyorsabban palával, warrival lehet talán fejlődni, mert sokat kibirnak, föleg ha prot talenten fejlődsz.
2012. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!