Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a minecraftam és...

Nem indul a minecraftam és csinálnék valamit de nem vagyok benne biztos, hogy megcsinálhatom-e telepíthetem ezt a programot részlet lent?

Figyelt kérdés

[link]


erről az oldalról szeretném letölteni ezt a szoftvert mert nem indul a minecraftom és azt írja ki hogy java virtual machine és hiába frissítem a javat nem indul és most nem tudom hogy mit kéne csinálnom



2012. szept. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinál?Bejelentkezés után fekete lessz minden,mert ha igen ragd kissebbre a ramot!
2012. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bár csak anyi lenne a problémám de nem az hanem be se tölti a minecraft indítópúlt meert azt írja ki hogy java virtual machine
2012. szept. 18. 19:42
 3/5 anonim válasza:
Haver, a nincs java a gépeden, pedig arra épül az egész Minecraft.:D Amit ajánlok neked: a hivatalos oldalról töltsd le, ott nincs esély vírusra.;D : [link]
2012. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Czirják György ***** válasza:

Nekem is ez volt a baj, nekem a vidikártyát kellett frissíteni, próbáld meg sztem leírom XP-n, ha 7-ed van akk is ilyenneket kell találnod:

Start/Vezérlőpult/rendszer/harver fül/eszközkezelő/és ott keresd meg azt h videókártyák katt rá 2x és ott lesz a te vidikártyád arra is katt 2x/illesztőprogram fül/frissítés. Remélem segítettem sok sikert!

2012. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom régi a kérdés...


Amit írtál az Microsoft JAVA, nagyon régi, nem fejlesztik, nem foltozzák. A régi java5/java SE 1.5 -el valamennyire kompatibilis, de totál bugos.

Telepíts rendes JAVA-t az eredeti oldalról, gugli a barátod.


Sok más MC/JAVA hibát itt tárgyalok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!