Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rome total war-ban hogy...

Rome total war-ban hogy szedjek pénzt? Minnél többen vannak az embereim annál kevesebb a bevételem. Már full minuszban vagyok

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

mert ésszel kell játszani, nem tudsz akármekkora sereget fenntartani. Ez logikus.

állíts be nagyobb adót a városokba,

2012. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem épp ezaz hogy én ésszel játszanék és a játék logikátlan..


mindenhol max adó van, és ha sereget vásárolok akkor valamennyit csökken... tehát most épp 8000-es a népesség a városban, ez -1300 pénz jelent, ha veszek hadseregeket akkor nő a pénzem... -1100 ra kb... de nem tudom ezzel felhozni.

2012. szept. 18. 16:27
 3/5 A kérdező kommentje:
ha építek épületet akkor csökken az adó, ha nem építek akkor is, ha nincs hadsereg csökken az adó, ha van akkor nem... nem értem a logikáját a játéknak ...
2012. szept. 18. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

mint mondtam valszeg túl nagy a sereged.

de így látatlanban nehéz megmondani. Nézd meg a kiadásokat.


de pl ha egy város túl nagy veszteséget termel akkor én kivonultam onnan a katonákkal és hagytam, hogy fellázadjanak majd újra elfoglaltam. kiirtottam a lakosságot vagy rabszolgát csináltam belőlük. Utána egyből nyereséges lett.

2012. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nagy a seregem új játékot kezdtem és az a város csak romlik... és még csak nem is lázadnak mert hiába magas az adó csak vigyorognak... ariminum a problémás város egyébként... full boldogak de körröl körre csökken a bevétel... és nem tudom mi a baj, nincs hadsereg nincs már épület sem... egyszerűen csak fogy a pénz.
2012. szept. 18. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!