Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a szerver1 és...

Mi a különbség a szerver1 és a szerver2 között?

Figyelt kérdés
Pl.most a myfreezoo-val szoktam játszani,és ott is ott van h szerver1 és szerver2,ennek mi az értelme ?

2012. szept. 20. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerver1 hamarabb nyílt, gazdaságilag és toplista szempontjából elhúzott az induláskor lévő adatokhoz képest, ezért nyitottak új szervert, Szerver2 néven, amin az új játékosok is tudnak érvényesülni, toplista élére kerülni.


Nem játszottam a játékkal, csak az online játékok többsége így működik. Általában nem szokott lenni semmilyen különbség a szerverek között, bár néha van, hogy valami gyorsabb az egyiken, vagy esetleg lassabb, de túl nagy különbségek nem szoktak lenni, ha van is valami, akkor arról regisztrációkor általában értesülsz.

2012. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahha,értem,köszi :)
2012. szept. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!