Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben különbözik az eredeti...

Miben különbözik az eredeti World of Warcraft a Tauri WoW szervertől?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy ott még csak most került be Lich King. Sokan azt mondják a játékélményben. Mit takar ez? Ezen kívül még miben? Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 26. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

értelmesebbek a játékosok

több a player

arányaiban sokkal kevesebb a tinicsicska

2012. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Például az eredetin nem tart 3évbe buggmentesíteni.

Heti frissítés van , 2hét/1havonta kisebb nagyobb patchek.

Nagyobb patchnél új dungeonok settek , esetleg raidinsta...

meg a tauri jelenleg vagy 4évvel levan maradva.


Hiddel játékélmény töredéke se a tauri.

2012. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csiß ***** válasza:
26%

"Heti frissítés van , 2hét/1havonta kisebb nagyobb patchek."


Nem kevered a wow-ot a windowsal? :)


A többi irományod rendben van.:P

2012. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És az eredeti kevésbé bugos,vagy szinte már egyáltalán nem.
2012. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Viszont a taurin magyarok vannak és sok jó fej van és kedvesek is sokan, persze vannak gyökér bunkók is.
2012. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Es eredetin is vannak magyr realmok (utolsonak irom)Bloodscalp(nem ajanlom itt van kb akik tortrol atjonnek, nem egy ertelmes tarsasag ahogy hallottam haveroktol), Ragnaros (itt vagyok en es meg vagyok elegedve a realmal sok raid, sok magyar guild,...) .


-Havi kb. 3000/ft (ha 6 honapot egyszerre fizetsz) az eredeti ara

A tort ingyenes

-Eredet keves bug es azt is napokon belul fixaljak ha olyan

Igen, a bugok listaja ide nem fer ki...

-Minden content elobb erkezik

Akar 3 ev kessesel is erkezhet (pl.: tauri)

-Tobb ertelmes jatekos

A tort szerverek atlagos inteligencia szintje nehol meg a 0-t is eleri, a maradek az alatt van

Kb. ennyi en tortot CSAK KIPROBALASRA ajanlom. Ha tetszik akkor eredeti. (mostmar korlatlan a trial (lvl korlat van es nem ido) azzal is kiprobalhatod.

2012. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
arathoron is sok magyar van és pve szerver (a mostani cross realm változások miatt ezt ajánlom egy kezdőnek).
2012. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csiß ***** válasza:
67%

"Es eredetin is vannak magyr realmok"


Azért ne vezessük félre a srácot ^^ Ezek angol realmek csak sok a magyar :)

2012. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a különbség ég és föld az eredeti és a tauri között, a másik dolog a Bloodscalp nem olyan rossz server már mint régen volt igaz most már kevesebben is vannak ott.
2012. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shazeen ***** válasza:
Olvastam a Tauri szabályzatát, hát sok olyan dologért kapnál bant ami az eredetin teljesen természetes. Pl ha bajban vagy beakadtál és nem működik az unstuck, interface problémád van. taurin e-mailt kell küldened, nehogy zaklasd a gamemastereket mert ban. eredetin meg nyitsz egy ticketet, ha valami problémád van, és ha olyan a dolog, velem előfordult már, hogy a GM 10 percen belül rámírt hogy mi a gond és hogy tudna segíteni. eltartott egy darabig a megoldás, mert bénáztam is, de kb fél órát velem foglalkozott a tag hogy a játékélményem teljes legyen, és ez szerintem megfizethetetlen. Magyar guildekkel ann beszoptam mert megvan az a fajta attitűd, önzőzés, csak egy 5 fős brigád megy instázni a többi meg így járt, ide menjünk mert nekem kel lez meg az a többiek igénye nincs figyelembe véve stb. De egy két angol csapattal nagyon jókat raideltem, nem volt hc guild casual volt, de nagyon jó hangulatban cirkusz mentesen lementek a raidek, még ha volt egy -két wipe is.
2013. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!