Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv. Csak annyit szeretnék...

Egyemberkee kérdése:

Üdv. Csak annyit szeretnék tudni, hogy a the sims 3 természetfeletti erők-ben, hogyan lehet zombikkal találkozni, azon kívül, hogy a varázslóm/boszorkám átváltoztat egy simet?

Figyelt kérdés
Hülye válaszokat mellőzzétek. Előre is köszönöm szépen.:)

2012. szept. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám szinte minden este jöttek ezek a r*hadékok, és egész éjjel ott randalíroztak az ajtóm előtt. Amióta kerítéssel vettem körbe az egész telket, azóta nem jönnek. Akár telihold volt, akár nem, mindig jöttek. Szóval ne legyen kerítésed, és jönni fognak. Viszont ha van kerted, akkor azt mindenképpen érdemes elkeríteni, mert tönkreteszik.
2012. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én még nem tudtam sokat játszani vele, úgyhogy köszönöm a tanácsot.:D
2012. szept. 28. 19:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Na tegnap tudtam vele kicsivel többet játszani és teliholdkor hozzám is ellátogattak végre.:)
2012. szept. 29. 19:32
 4/6 anonim válasza:

és amugy hogyan lehet őket kiirtani? :D

mármint halottam erről a "zombie plan"-ról talán ez a neve nos azt hol találom? :D

2012. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetértek,engem is idegesítenek ezek a k**** zombik!!!!! de a kerítést majd kipróbálom! :))
2013. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kertet érdemes elkeríteni mert megeszik/tönkreteszik a növényeket. (nem azokat amiket építés módban raksz be/szobanövények hanem azok amiket elültetsz.

Teliholdkor jönnek.

Ha körbeveszed a telket kerítéssel és bezárod a kapuját akkor nem tudnak bejönni. Egyébként vigyázz mert ha megharapják a simedet akkor ő is zombivá változik!

2016. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!