Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Aion szerveren van a...

Melyik Aion szerveren van a legtöbb magyar játékos? Alul is olvassatok légyszíves!

Figyelt kérdés
Tudom, már van ilyen kérdés nem is egy, de szeretném megtudni, hogy mégis aktuálisan melyik szerver a legnépesebb magyarok terén. Ha esetleg tudtok akkor légió nevet is írjatok. Köszönöm szépen előre is mindenkinek aki válaszol.
2012. okt. 2. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

a gagyi europai verzion jatszol vagy a normalis amerikai verzion?

ha amcsi akkor mindegy, ha europa akkor Anuhart

2012. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, valami Gameforge-on keresztül megy a játék, de Uk-s meg De-s szerverek vannak szóval szerintem az Európain. Ha az amerikai jobb, akkor megtudnád adni az oldalt, hogy honnan töltsem, meg hogy hol tudok account-ot csinálni? Légyszíves.
2012. okt. 2. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
2012. okt. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És akkor melyik szerveren a legérdemesebb játszani?
2012. okt. 3. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Anuhart, statból jól látszik.
2012. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor még azt szeretném megkérdezni, hogy melyik class a legjobb pvp-re? :)
2012. okt. 3. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

ugy latszik hogy se a kerdezo, se az #5-os nem olvasta el rendesen mit irtam eddig

nincs olyan hogy legjobb, ha volna akkor mindenki azzal tolna nem? ha kezdo vagy ugysem fogsz nagyot alakitani pvpben,

2012. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nasansu válasza:
Én is köszönöm mind a kérdést, mind a válaszokat! Mind a kettő nagyon jól jött. :)
2016. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!