Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brazil játékos Kaka, vajon...

Brazil játékos Kaka, vajon tudja hogy a neve Magyar nyelven a széklet egyik szinonímája?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát persze, és épp azon agyal a nap 24 órájában hogy mire változtassa a nevét mivel mindig a sz@r jut azoknak a magyaroknak az eszükbe mikor a nevét hallják!!Ezért nem megy mostanában neki a játék!!Jaj vajon melyik magyar röhögi el magát a nevem hallatán- ezt gondolja még a gólhelyzet közben is!! -.-
2010. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eleve úgy kell írni, hogy kaká, de tök mindegy. és kákának ejted, szóval szerintem semmi köze a szarhoz...
2010. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, már említették neki :P
2010. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen Kaká,nem Kaka


miért Barack Obama tudja??.....

2010. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, h a magyarom Obama-nak küldtek barack befőttet és oda írták levélbe h vmi ilyesmit, ezt jelenti a neve... Vagy nem tom, de ez vt a lényege.
2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

olaszul is kakit jelent a neve...

itt mèg frankòn ùgy is mondjàk az olaszok hogy kàkà...nmah ès akkor mivan??...nem csak magyar nyelven jelenti azt....

2010. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nem az jut róla eszembe ha meghallom, hogy káká :D
2012. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt montom mint a 7. válaszoló
2013. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocs,

mondom

2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!