Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Körülbelül mennyi lány olyan...

Körülbelül mennyi lány olyan mint én? Nagyon szeretek COD 4-ben játszani és minden más lövöldözős játékkal.

Figyelt kérdés

Na meg a Need For Speed! =) Ti lányok hogy vagytok ezzel? Inkább Sims mind ezek a játékok? 16/L

Korotokat is írjátok oda légyszi! =)


2009. aug. 4. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Cod 4 lánylétedre?Na ilyet sem láttam még :) De ha vkinek az jó,akkor tegye.Nekem mellesleg jobban bejön egy ilyen lány,mint mondjuk egy sims mániás..Amúgy biztosan van még olyan lány,mint Te.
2009. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én az MMORPG-ket szeretem, mint pl a WoW, meg Guildwars,

Szeretem a StarWars:Jedi academy-t meg hasonlókat is,de a kedvencem a Vampire:Bloodlines, amit egy asztali szerepjátékból csináltak, nha ott darálni kell néha a népet, ráadásul vámpírral. Nekem kell az ilyen plusz, a sima lőfegyveres kicsit unalmas nekem...

21/L

2009. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát igen sokan meglepődnek ezen de imádok játszani! Sőt ma bátyám és a haverját is lealáztam benne!xD Egymás ellen... =) Ismerem a WoW játékot is de azzal nem szoktam sokat játszani.Megfogott a Cod 2, Cod 4, Need For Speed Most Wanted, na és a Crysis!=P
2009. aug. 4. 23:37
 4/15 Thurston ***** válasza:

Szerintem semmi különös nincs ebben.


Bár hozzáteszem, hogy azért ezek eléggé casual játékok.

2009. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én csak annyit teszek hozzá, hogy lehet te azt gondolod, hogy ezek "casual játékok" holott van pár csaj aki még azt se tudja, hogy hogyan kell lőni stb. Sőt az is meg alázó mikor egy csaj pasit lealáz COD-ban. =) Én egy lányt se ismerek aki uygan úgy játszik mint én! Azért kérdeztem meg itt mert, megyek LAN partyra és egyedül ülök a sok pasi mellett!:S
2009. aug. 4. 23:45
 6/15 anonim válasza:

"cod4" "casual"

hmm..

2009. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mi az? =)

Szombaton LAN Party ;)

2009. aug. 6. 14:38
 8/15 anonim ***** válasza:
CS, London, Killing Floor, Left4dead, Diablo, Starcraft....Én is szeretem!!!! 24vagyok
2009. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
52%
Én is lány vagyok, COD4-ezek, és minden pasit lenyomok benne :D
2009. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Gratula!=)

Alázzuk le a pasikat! ;)

2009. aug. 20. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!