Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki bevezetne a Diablo 2...

Valaki bevezetne a Diablo 2 világába?

Figyelt kérdés

Hali.

Elkezdek játszani Diablo 2-n, mivel eddig leginkább FPS és TPS játékokkal játszottam nem vagyok otthon az MMORPG és a Fantasy világában. :/

Szóval valaki csak részlegesen elmagyárázná hogy mire rakjak pontot meg milyen fegyót, kasztot válasszak, meg ilyenek? x'D

Szóval a Fantasy legalapvetőbb dolgait elmagyarázná nekem azt megköszönném. :)

Normális válaszokat várok!

Köszi!



2012. okt. 7. 12:19
 1/1 ortin ***** válasza:

hát jobb lett volna ha az első részel kezdesz de így is jó

mivel kezdő vagy ezért a varázslónőt nem ajánlom nem csak ezért mert normál szinten jó kari meg a rémálmon is de pokol fokozaton a szörnyek nagyon immunisak a mágiára. bár nekem kedvenc karim.

amit kezdőnek ajánlok az amazon vagy a barbár.

a paladin és a nekromanta is inkább a tapasztaltabbak asztala.

a skill pontokat az elején mindenképp úgy oszd el hogy minden képesség legalább 1-es szinten legyen így lehet legkönnyebben kitapasztalni egy karaktert mert én nekromantánál elkövettem azt a hibát hogy csak a szörny idézéseket fejlesztetem ezért a későbbiekben akadt elég bajom.

fegyónál pedig figyel arra hogy a kasztodnak megfelelő legyen pl varázslónőnek ne adj kétkezes bárdot mondjuk valamit a támadási sebességet kell figyelembe van slow-os fegyót nem érdemes használni. a statusz pontot meg ahogy haladsz majd úgy is láttod mire kell adni. röviden ennyi lenne ha van még kérdésed akkor írj levet sokéves tapasztalattal rendelkezem :D

2012. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!