Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed kB 2 hónapja...

Assassin's creed kB 2 hónapja töltöttem le és nagyon jó ment nem szaggatott. Most ez elmúlt napokban akció közben beszaggat Újra telepítettem és nem javult a helyzet. Magyarázat, megoldás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy pl. hidden bladevel akarod megölni, és egy 20 mp-ig beszaggat, utána jó? Időnként van? Nekem az internetkapcsolat zavart be. Próbáld meg kinyomni, mielőtt elindítod. Tehát kinyomod, vársz kb. 5-10 mp-et, és valami majd történik. Nekem sikerült.
2012. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy idő múlva lassab lesz minden gép, egy 2 éves gép pl ha ugyanazokkal a dolgokkal, netán jobbal rendelkezik, mint egy új gép, akkor is az új lesz a jobb

esetleg tisztísd ki a géped, törölgesd ki a felesleges fájlokat, ezt tehet pl ccleanerrel,

időnként csinálj lemeztöredezetség menetesítést, vegyél még memóriát, vagy ha ha már nagyon lassú akkor rakd újra, de sokat nem tehetsz, ez így megy és kész

2013. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!