Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 ban hogy kell megölni...

Sims 3 ban hogy kell megölni egy simet?

Figyelt kérdés
Probáltam a boolprop testingcheatsenabled true kodot de nem engedi ismeretlen parancsnak veszi és nem tudom hogy nyirjam ki a simet anélkül ?
2009. aug. 5. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
küld el úszin és a medencéből vásárlás módban szedd ki a lépcsőt meg az ugródeszkát ez mindig bevált
2009. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok köszi bár nem hiszem hogy bejön mer most bezártam egy szobába nincs bennt semmi ott ájuldozik de már több mint egy orája hiába pörgetem még mindig nem halt meg :S:S
2009. aug. 5. 16:48
 3/13 A kérdező kommentje:

LOOOL!

Beraktam a medencébe kiszedtem a lépcsöt és kiugrik a medencéböl XD

2009. aug. 5. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:

játsszál vele merülőset a medencében. én simem akkor fulladt bele. lépcsőt hiába veszed ki mert a szélén is ki tud mászni.

de ha bezárod a szobába is meghal... csak sok idő kell neki.

2009. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha fáradtan beküldöd úszni, és nem veszed ki időben, megfullad.Ez csak egy, de ha fölmész a www.mysims.hu-ra, ott be a tipptarba, és ott van a halál okok és szellemek, ha oda bemész, láthatod hogy hogy halnak meg.
2009. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
okés köszi:)
2009. aug. 6. 12:49
 7/13 anonim válasza:
2012. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Épits medencét és csinálj mellé közvetlenül falakat ne hagyj kockát a medence meg a fal között hagy egy rést küld be a simet uszni majd a rést is keritsd körbe fallal igy majd meghal nem gyorsan de gyosabban mintha csak netennéd egy szobába
2013. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

tudom h régi de m1...

pl így XD [link]

[link]

vagy a medencés...

vagy nem hagyod h egyen... mindig elküldöd aludni vagy masszázsra ami sokáig tart és ADD EL A HŰTŐT!

úgy szereljen TV-t h vízbe van

ezek nekem beváltak :D :*

2014. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

na itt már meg is halt:DDD

[link]

2014. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!