Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowról teljeskörűen felvilágos...

Wowról teljeskörűen felvilágosítana valaki?

Figyelt kérdés
Nem tartoztam ezen játékok rabjai közé,de most sem vagyok.Unalomból kipróbáltam és megtetszett valamennyire.A taurin a wod mit tudom én min játszom.Egy tauron vagy milyen bikával vagyok aki druida.Nem értem mit kell fejleszteni,26os vagyok de a varázslataim alapok.Unalmas a sok séta benne,valaki minden titkot leírhatna tényleg.Előre kösz!

2012. okt. 12. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

fejlődni unalmas , de a wodon marha gyors , végletekig felvan gyorsítva .

A druida véleményem szerint a leg skillesebb kaszt , főleg a feral pvp-je , bár én azzal tolom eredetin , de jorég megszoktam.

Ha nagyon kezdő vagy ajánlom a palladin-t.

Amúgy a játék onnantól lessz jó hogy elérted a maximum szintet, ami 90, wodon asszem 80.

Onnantól instázhatsz pvpzhetsz , gyűjtheted a szetted stb.

Varázslatokat meg a trainereknél kell felvenni.

2012. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kezd el, mert évekre bekockulhatsz tőle, és leamortizálódsz.
2012. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ne kezd el, mert évekre bekockulhatsz tőle, és leamortizálódsz."

Aki nem tud uralkodni magán ,az igen...

2012. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el sokan vannak így vele... Nem egy embert ismerek.
2012. okt. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kezdj bele komolyabban, már ha csak egy komolyabb átlagteljesítményt szeretnél nyújtani, ahoz is több időt kell ráfordítani mint amennyit megér. Csak lebeszélni tudlak róla, neméri meg.
2012. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már késő,teljesen leamortizálódtam fogytam 20 kilót nem eszem,ha fázom nem gyújtok be csak magam alá szarok az melegít.Sajnos végem xDD Na jó hagyjatok,én nem vagyok hajlamos a kockuásra xD
2012. okt. 16. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
:S
2012. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!