Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki felvilágosítana, hogy...

Valaki felvilágosítana, hogy mi az a Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés

Már réges régen leérettségiztem, és nemigen követem a trendeket. Rengeteg kérdés foglalkozik itt ezzel a sorozattal, és a neten egy-két helyen olvastam róla, de szinte csak könyvismertetőket, meg fülszövegeket találtam.

Könyvben eléggé mindenevő vagyok, ha jó egy történet bármit szívesen elolvasok (Anne Rice és Laurell K. Hamilton mellett ugyan úgy ott van Stephenie Meyer is :-)


Valaki, aki olvasta és ismeri, mesélne nekem róla? Köszönöm.


2012. márc. 1. 22:13
 1/6 SzilKa ***** válasza:
Én pl. 34 éves vagyok, kivéncsiságból olvastam bele az első kötetbe és azóta is nagyon szeretem olvasni, nekem visszahozza a gimis éveket, még ha nem is minden úgy volt akkoriban, mint most (nem volt még internet pl :) ), de a hangulata kb ugyanaz... :) A könyv maga egy gimis lány naplója a sulis mindennapokról, osztálytársakról és balhéikról, barátságról, bimbózó szerelemről, szóval amolyan igazi, életszerű napló, jól megírva, szerethető módon. Minden kötet egy félévet ölel fel, és félévenként is jelenik meg. Ha szeretsz olvasni, érdemes elolvasni az eddig megjelent köteteket.
2012. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Magam is túl vagyok a harmadik X-en.

Szerintem bele fogok kezdeni, mert jó lesz kicsit nosztalgiázni :-).

2012. márc. 1. 23:01
 3/6 ilovecortez.*-* ***** válasza:

Szerintem megéri elolvasnod. Legalábbis beleolvasni.

És ha van esetleg gyereked, akkor akár még miatta is tanultságos lehet. ;)

2012. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ifjúsági sorozat mely egy gimis lány naplóját dolgozza fel. Aki persze szerelmes. Az egész osztály életét követheted szerintem nagyon izgalmas és nekem a nagy- és a dédinagymamám is olvassa (én 12 éves vagyok)
2012. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2012. márc. 4. 21:17
 6/6 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Szia! Én 11 éves vagyok és nagyon tetszik a könyv egy gimis lány életét mutatja be elég részletesen ami nekem nagyon tetszik. Az órákról a szünetekről és a hülyéskedésről ( bajszot rajzoltak a tablóra egy tanárnak) Szerintem érdemes elolvasni. Nagyon jó könyv.
2013. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!