Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft. Lehetséges,...

Huntahunta kérdése:

World of Warcraft. Lehetséges, hogy haverom ideadja a telepítőjét az alapnak, a Bc-nek, és a LK nek? Ezt eredetinek fogja venni a játék?

Figyelt kérdés
Majd megvenném a Catat és Mist of Pandariat. Gondolom az ingyen egy hónapot igy nem kapom meg de a játék menni fog? És még 1 kérdés. Tescoban, Intersparban vagy Media Marktban mennyi a Game Card?

2012. okt. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltelepíteni feltudod , attól függetlenül hamár 1x aktíválták a cd kulcsot kitörölheted vele.

gc 8000ft/60nap.

Hosszútávon gw2 jobban megéri , bár ebbe nemszólok bele .

2012. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh...azt hittem kicsit olcsóbb a gem card. 3k-t mondtak :D
2012. okt. 13. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Bukta mert gondolom a haverod már beregisztrálta a battle.net-re az azokhoz tartozó kulcsot, szóval eredetin nem mész vele semmire.
2012. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a "gamecard" havi 3100-3300 HA! 6 honapot fizetsz egyszerre (eurotol/fonttol fugg), ilyenkor kb 18000-20000ft kozott van fel ev, de ehez bankkartya szukseges.

Minden vasarolt WoW bobozara (belul) vagy kezikonyvon van egy matrica ragasztva amin van egy kod amit CSAK 1x lehet hasznalni. Ettol lesz eredeti a jatek nem a CD-tol.

______


Tescoban, Intersparban vagy Media Marktban mennyi a Game Card? : Ha gemcardal akarsz jatszani eleg draga lesz, nem nagyon ajanlom inkabb bankkartya, de amikor utoljara lattam akkor a tescoban 7999ft volt.

2012. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát most már nem is tudom, hogy megéri-e. Köszi a segítséget.
2012. okt. 14. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!