Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionban miért mondják, hogy...

Aionban miért mondják, hogy az EU szerver rossz, az amerikai pedig jó? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

az amcsi verzional 100% ingyen jatszhato, rendesen updatelik a jatekot, rengeteg event, jo support, bannoljak a csalokat es botereket, a weboldalon meg lehet nezni ki van fent a legiobol, baratokbol, megnezheted a mailt es a brokert,

az Eu-t ugyanaz a ceg futtatja mind a Metin2-t tehat nemcsoda hogy az Eu Aion is lecsuszott arra a szintre, allitolag free-to-play, de ha nincs gold pack-od (premium) akkor cseszheted a jatekot, sokat kesnek az updatek, nincsenek eventek, sehol 1 GM, pocsek support, rengeteg csalo, bot, goldseller, mig ott jatszottam sok botot feljelentettem, kaptam 1 auto-uzenetet hogy: blablabla koszonjuk hogy jelentetted blablabla, ugyanazok a botok meg 1 het utan is ugyanott farmoltak

2012. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha...szóval ez a különbség...játszottam a metinel és a goa-val is,tényleg nem foglalkoznak igazán a játékosokkal,csalásokkal,de azt hittem ez végre más lesz.Köszi a választ:)
2012. okt. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!