Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2-be hogy kell...

The Sims 2-be hogy kell túrótortát sütni? (több lent)

Figyelt kérdés
Maxon van a főzéstudás...a hűtőre kell kattolni és ott keresem meg vagy a sütőre kattoljak és ott keresem meg a "túrótorta készítés"-t?!

2012. okt. 20. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind1 , hogy hol keresed meg mind a kettőbe ott kell lennie, viszont ha jól emlékszem nem minden napszakban lehet sütni tortát :) sok sikert.
2012. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ikreket akarsz születtetni a nővel? xD


egyébként attól,h maxon van a főzőtudás nem tud mindent sütni, meg kell hozzá tanulnia a recepteket is külön, de ha ez is megvan, akkor ha jól emlékszem délután-estefelé próbálj vele sütni a hűtőre kattolva

2012. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Legyen maxon a tudása, vagyis majdnem maxon, és reggel vagy este tudod megsütni vele.

Emeletes tortát tudsz sütni, meg még egy fajtát, az egyik ezek közül, de úgy nem fogod megtalálni, hogy túrótorta.

Most nem tudom megnézni, mert tegnap telepítettem csak fel a játékot egy fél év után, de tuti, hogy túrótortát nem tudsz csinálni, nem ezen a néven.

Azt szoktam, hogy megcsinálom mind a két sütit, és eszik mind a kettőből, úgy bejön :D

2012. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ikreket akarok! xD

Kipróbálom az ötleteket.

Utolsó válaszolónak: Emeletes torta, Sütemény és Desszert van (nekem).

Köszi a válaszokat!

2012. okt. 21. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült? amúgy én is úgy szoktam, hogy eszik mindenből.
2012. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem sikerült...:/

De majd még próbálkozok. :)

2012. okt. 21. 14:20
 7/9 anonim válasza:
Ma kipróbálom, és akkor elmondom, hogy melyiket kell ennie :D
2012. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi szépen előre is! :D
2012. okt. 21. 16:53
 9/9 anonim válasza:
Tortat csak este lehet.
2014. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!