Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet gyémántot szerezni...

Hogy lehet gyémántot szerezni goodgamediscon? (a kezdésnél)?

Figyelt kérdés
imádom a goodgamediscot.de nincs gyémántom.és látva a barátaim disziét kicsit irígy vagyok mert nekik küldenek gyémántott mindig nekem meg alig van néha 1 2 de van amikor 0 van hogy szerezzek gyémántot?vagy hogy szerezzek az elején??

2012. okt. 22. 08:50
 1/3 Nagy Réka :D válasza:
76%
én is akarok szerezni de nem egy... nekem is alig van.. a szerencse keréken is lehet nyerni am...
2012. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kéne tenned, mint én.

Lépj be minden nap, és minden 7. napon kapsz egy gyémántot!

Mindennap menjél a szerencsekerékhez, ugyanis naponta egyszer van egy ingyen pörgetésed! (Egyébként én eddig 23 napig tudtam max. bejelentkezni egymás után, de az után következő héten már több Xp-t és DiscoDollárt tudsz szerezni, de a gyémánt marad egy. Nem tudom, hogy a gyémánt is növekedni fog-e.

2013. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha annyira gyémánt kell nagyon egyszerü szerezni, csak ki kell nyitani a szemed

A játékba van pár hacker akit meg kell kérni és szivesen hackel neked.

Pl. Amiclub 400, Eleni hercegnö

2015. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!