Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medal of honor multi probléma?

Kupicalajos kérdése:

Medal of honor multi probléma?

Figyelt kérdés
Megvettem a medal of honort eredetibe de mikor regisztráltam ki írta, hogy "a CD kulcs már használatban van˝:S nem veszem meg még egyszer! DE hallotam hogy vannak tört szerók hogyan kell törtben multizni? DE ha a cd kulcsos problémára tudtok megoldást az is jöhet.

2012. okt. 30. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használtan vetted?
2012. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha megvetted a játékot, az azt jelenti, hogy jogod van használni a supportot, élj ezzel a lehetőséggel, és írj nekik.
2012. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van. Itt nem fogsz megoldást találni, tessék írni a supportnak. Azt azért megírhatnád, hogy melyik MoH-ról van szó. Bár sejtésem szerint a 2010-ben megjelent modern részről.
2012. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja bocsi az airborne-ról van szó de nem értek ehhez a ssuportos cucchoz nem tudok angolul nem is érdekel ajándékba kaptam inkább azt mondjátok meg hogyan lehet törtben játszani mert lehet egy haverom is tört be nyomta de már nem tartom vele a kapcsolatot egyáltalán.Szóval tört multi hogy?
2012. okt. 31. 00:02
 5/12 anonim válasza:
Ja, aha értem a problémád. Tehát neked nincs is meg a játék, csak letöltötted, és multizni akarsz vele. Pech..
2012. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de megvan de nem veszem meg mégegyszer!! és én németül tudok csak! omg mintha csak angolos diákok lennének a világon -_-" inkább segíts pls :D
2012. okt. 31. 00:11
 7/12 anonim válasza:
Németül is írhatsz nekik. Angol, francia, német, spanyol, olasz általában ezeket értik meg az európai/amerikai supportok.
2012. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
még német böl is szar vok istenem TÖRT MULTI HOGYAN PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 31. 00:30
 9/12 anonim válasza:
Eredeti játék nélkül sehogy. Szopi. Vedd meg.
2012. okt. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gerzsonka, fogd már fel, hogy nem fogsz játszani vele!

Megveszed, addig meg kussolsz!

2012. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!