Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is jobban szeretitek a...

Ti is jobban szeretitek a régi, régebbi játékokat?

Figyelt kérdés

Én igen. Van sok ami a szívemhez nőtt és nagyon sok szép emlékem fűződik mondjuk a régi Playstation 1-es játékokról mint.pl.: Crash Team Racing,Crash Bandicoot,Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes,Crash Bandicott 3 Warped , Crash Bash,akkor még ottvannak a régi Tekken 1-2-3 a régebbiek,Apocalypse (főszerepben Bruce William),Kensei Sacred Fist, Imádtam régen őket és még most is eljátszok velük. De ezek a régi Playstation 1-2 játékok amiket szeretek. Ezek vannak voltak playstation-ből.

Pc-ből:

Space Rangers (Örökre),Bubble Puzzle 97, Revolt,Hercules,Quake 2,Need fos Speed 2 Special Editon,

Moorhuhn 2,Pokoli szomszédok 1-2 a 3 4 5 6 azok nem jók csak pokolikból az 1-2 a jó,Seven Kingdoms 2 The Frythan Wars,Én jobban szeretem a régebbieket .


2012. okt. 31. 06:34
 1/1 anonim válasza:
Nem értem mi értelme a játékokat kategorizálni, hogy régi vagy új, 10-20 év múlva a mostaniak is régiek lesznek és 30-40 év múlva meg az unokáink, gyerekeink fogkák ugyan azt gondolni a mostani játékokról mint mi most a régiekről
2017. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!