Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi Nightwish rajongók!...

Régi Nightwish rajongók! Szeretitek az újat?

Figyelt kérdés
Ezentúl is megveszitek/letöltitek, vagy Tarja távozásától kezdve többé nem érdekel már a banda ?
2009. nov. 22. 19:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

* a lemezeket

bocs ezt nem írtam oda

2009. nov. 22. 19:36
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem. A mostani csajnak idegesít a hangja. Tarja isteni volt benne, így olyan, mintha kicsit más műfajba nyomnák, pedig nem...Szóval nem.
2009. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bizony, Tarja távozásával eltűnt a Nightwishes stílus, bár a banda többi tagja miatt szeretem. Az új énekesnőnek más a hangja, szokatlan a bandában, de van 1-2 jó számuk.
2009. nov. 23. 16:47
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
én nem szeretem, annyira popzenei érzésem van Anette hangjától, és a klippekben is vonaglik össze vissza... nem tetszik, nem az igazi!
2009. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem az újat... :"(
2010. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Hallgattam koncertfelvételeket amelyeken Anette "próbálkozik" a régi dalok eléneklésével!Haha!Minősíthetetlen!Szinte alázzák így a saját zenéjüket!:(

Évekig bíztam benne hogy jó lesz,de Tarját nem tudták pótolni(Anette biztosan nem tudja ,soha)!

Oda lett ez a jó kis gothic csapat!Kár érte!

2010. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Szinte fáj, amikor Tarjás számokat énekel Anette.
2010. máj. 4. 20:16
 8/20 Thurston ***** válasza:
50%

"Oda lett ez a jó kis gothic csapat!"


Klassz, hogy a rajongóik azt sem tudják, hogy milyen műfaj.


Mellesleg Tarja tök közepes énekesnő volt. Aki mellett valamiért a többiek lószart sem csináltak. A legunalmasabb power metál csapat voltak a világon, full sablonos alapokkal. Főleg az volt félelmetes, hogy minden egyes albumuk ugyanolyan volt.

Ez most változott. Mondjuk ha a következő alubmuk megint pont ilyen lesz, akkor ez nem jelent semmit, de nagyon remélem, hogy ez annak a jele, hogy képesek lesznek normális zenei fejlődést mutatni...

2010. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

20:46


Na, végre valaki, aki talán hallott más zenekart is a Nightwish-en kívül. Mert érted, ilyeneket írnak, hogy Nightwish stílus. :DD

Amikor a Nightwish a legjellemtelenebb metálbandák egyike. Szóval max annak tűnhet egyedinek meg profinak a zenéjük, aki ezen kívül egy Lady Gaga meg egy Metallica számot hallott egész életében. Heh.

2010. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hm... Szinte vártam, hogy beírtok :)

Mondjátok, minek kell szidni azt az együttest, amit ti nem szerettek ? Nem mindegy, hogy mit hallgatnak mások, ha ti nem szeretitek ? Elhiszem, hogy ti nem tartjátok zenének, oké felőlem aztán.... de nem hozzátok szólt a kérdés.

2010. máj. 13. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!