Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti a játékom (Sims 3) és...

Eredeti a játékom (Sims 3) és a kiegészítőim is, de ha frissítem a legújabb verzióra, hibát ír ki (lent), talált valaki erre a problémára megoldást?

Figyelt kérdés

"Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben, bővebb információt a Naplóban olvashatsz"

találkozott már valaki ezzel a problémával? letöröltem már a letöltött dolgaimat, nem vagyok belépve a fiókomba sem, mi egyéb gond lehet?



2012. nov. 3. 11:00
 1/7 Lunala ***** válasza:

Szia! :)

Itt megtalálod a megoldást: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3412669-m..


Csak kövesd pontosan az ott leírtakat, és minden rendben lesz :)

2012. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos végig csináltam, de amikor újra felraktam a játékot megint kiírta a hibaüzenetet. pedig eddig nem volt vele semmi probléma.
2012. nov. 3. 12:57
 3/7 Lunala ***** válasza:

Biztos mindent kitöröltél amit írtam? Nem kéne, hogy megint kiírja, ugyanis ezzel totálisan leszeded a gépedről :/

Azt mondod, hogy a legújabb frissítés után lett ilyen?

Próbáld meg ezzel frissíteni: [link]

Ugyan úgy a hivatalos frissítés, csak ez a manuális változata. Lehet, hogy az indítópanelessel van valami gond.

2012. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen. egész nyáron játszottam vele. suli óta nem volt fent és most akartam visszarakni és gondolom a legújabb frissítést akarja rajta elvégezni és ilyenkor mindig gáz van. :s
2012. nov. 3. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem eredeti a játékod, crackelt változatot NEM tudsz frissíteni!
2012. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
direkt úgy kezdtem, hogy eredeti..
2012. nov. 4. 12:21
 7/7 A kérdező kommentje:
nem működött a frissítéssel sem
2012. nov. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!