Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem sikerül telepítenem...

Miért nem sikerül telepítenem az eredeti "Call of Duty Modern Warfare 2" játékszoftvert?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú leszek,de igyekszem részletesen leírni,mert már agybajt kapok, 3 napja ezzel bíbelődöm..


Van egy eredeti COD MW2 (két dvd-s) játékom. Van a tokban ugye egy kis füzetecske amelyen van egy "key code"


Szóval...

Beteszem az első dvd lemezt, (disk1) és bejön az autorun. Utána rákattintok az install gombra. Aztán bejön egy ilyen, hogy termék licensz...


[link]


Ezután a Microsoft Visual C++ telepítése...


[link]


Ezután egyből bejön a steam, ami ugye egy internetes alkalmazás amely egy regisztráció során egy account (felhasználói fiók) létrehozásával kapcsolódik az internetre, hogy a játékot a későbbiekben multiplayer módban is használni lehessen. Ez elkerülhetetlen lépés a játék instalálása során...


[link]


Itt a steam kéri a játék "key code"-ját, gondolom én, ami ugye a kis füzetecskében van. Nos amikor beírom, akkor a következő ablak fogad...

(amit az elmúlt pár napban kb 35-ször láttam, mert annyit próbálgattam rájönni, mi lehet a gond)


[link]


Nem vagyok nagy angolos, de annyira rájöttem, hogy az a baja valószínűleg, hogy ez a "key code" már egy másik steam accounthoz hozzá lett adva, fel lett használva!


Nos,igen, és itt jön amit nem értek. A játékot egy barátomtól vettem, aki sokáig játszott vele steam-en majd nekem ajándékozta, mert ő már kicsit megunta és én meg pont szívesen játszanék vele ha lehetne. Haverom az ő steamjéről teljesen leválasztotta/eltávolította a játékot, tehát innentől kezdve nem értem miért nem lehet egy steam-ről törölt game-et, újra megadni egy friss steam account-nak? Ezt az egész steam-es bonyolítást nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak feltelepítenem a gépemre egy eredeti játékot, eredeti cd kulccsal.


Kérem szépen aki jobban ért ehhez segítsen nekem, mi a gond, és mit lehetne tenni, hogy telepíteni lehessen az én gépemre is a játékot!

Köszönöm a válaszokat előre is! Üdv


2012. nov. 6. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
"teljesen eltávolítani", NEM LEHET. Tehát a kód már semmit sem fog érni, amit már egyszer felhasználtak. Ez így nem fog menni. Ha jól tudom van valamilyen rajongói mod, amivel ráadásul sokan is játszanak (lehet, hogy tört nem tudom), próbáld meg azzal. A Steam egyszerű másolásvédelemként funkcionál jele esetben, azért kell.
2012. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nekem sehogy nincs esélyem játszani vele ebben az esetben akkor? :(
2012. nov. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!