Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érdemes megvenni a...

Miért érdemes megvenni a World of Warcraft játékot, illetve eredetin játszani havi díjat fizetve, mi a különbség, mondjuk a Tauri és egy teljesen Blizzard Szerver között, eredetin, milyenek a rate-k, milyen a játékélmény ott?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

1x es ratek , mégis df-miatt kb 2hét alatt fullos vagy .


gyakrabban frissítik , buggmentesítik , normálisan vnanak gm-ek


meg ugye a tauri levan maradva 3évvel .

de nem ajánlom hogy megvedd , akkormár próbáld a gw2-t , az ingyenes és véleményem szerint jobb mint a wow.

2012. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Aelyon ***** válasza:
A GW2 nem teljesen ingyenes, meg kell vedd, csak havidijat nem kell fizess.
2012. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csiß ***** válasza:
Valóban nincs havidíj GW2-ben.Gondolom a support és a karbantartás / bugmentesítés is olyan..Nem szeretném lehúzni a gw-t de egy "inggyenes" mmorpg nem viszi sokra (mint ahogy a gw1 sem volt valami komoly konkurencia a wow-nak)Bár a wow kivételével egyik havidíjas mmorpg sem húzta sokáig.Kb mind f2p lett.Ez azért mutat valamit.
2012. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én 2hónapja amíg játszok komolyabb buggot nem találtam , 1-2x volt hogy nem birtam megtámadni 1 moobok , de ilyennek a wowba is találkoztam nem egyszer..
2012. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem is akkora sz*r a tauri... és ha le van maradva? a catawow tiszta sz*r totál elrontották a wotlk-t minden k*rva bonyolult 5.5k gs-ű karim volt wotlk-n catában meg nem értettem hozzá... -.-'' k*rva bonyolult lett minden amugy csak kis bugok vannak nem olyanok amitől játszhatatlan lenne
2012. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csiß ***** válasza:
Azért mert te nem értettél hozzá még nem volt bonyolult :) Tauri már 2 kieggel le van maradva.Nosztalgiázni jó..Másra nem.
2012. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát igazából, a tauri, elég bugos..:D pl. kidob a textúrából meg ilyenek, az eredetibe minimális bugvan, sokkal komolyabb az egész de nagyon drága, és szerintem a tauri is nagyon élvezhető, én is azon tolom :D
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csiß ***** válasza:
Mi a drága? Mostanában folyamatosan akciózva van a játék.Kb egy reggeli szendvics árából megveszed..vagy a havi ~3500 ft a sok?
2012. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csiß, szerintem sem drága annyira, de ez persze nézőpont kérdése, igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert sok jót halottam, és szeretném felmérni a terepet mielőtt belevágnék.
2012. nov. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!