Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régebbi stratégiai játékot...

Egy régebbi stratégiai játékot keresek, de nem tudom a címét sajnos! Megközelítőleges leírást viszont tudok adni róla. Valaki esetleg tudja mire gondolok?

Figyelt kérdés

Ez nem egy mostani stratégiai játék. Körülbelül olyan 2000-es lehet, bár koránt sem vagyok benne biztos, tehát maradjunk abban, hogy 2000 körüli.

Talán a Shogun Total War megjelenése környékén találkoztam vele valamikor.

A játékból a következő rémlik: erőteljes japán stílus. Az egyik nyersanyagot a víz képezte, amelyeket folyókból lehetett merni, ha jól emlékszem, és emellett azt hiszem volt még egy, ami már nem ugrik be sajnos. Voltak lovak a játékban, amelyeket szabadon be lehetett fogni, és saját haderőnk építésére felhasználni, miután építettünk nekik istállót. Azután voltak különféle épületek, melyekből egységeket lehetett "gyártani", vagyis venni. De nem tömeggyártás formájában, mert az egységek egyediek voltak. Talán olyan 8-10 különféle egység volt más-és más extrákkal. Az egyik dagi karakter egy hordó féleséget vitt a hóna alatt, és azt hiszem abból tudott lőni, vagy valami ilyesmi.

A félreértések elkerülése végett: nem vagyok drogos, de sajnos tényleg csak ezek a részletek ugranak be a játékról, és ezek is csak foszlányokban.

Minden segítséget nagyon köszönök!



2012. nov. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Battle Realms
2012. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telitalálat! Hálásan köszönöm a segítséged! :)
2012. nov. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!