Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kollégiumban a netteremben...

A kollégiumban a netteremben minden gépen windows 7 fut és sajnos a gépeken semmilyen . Exe kiterjesztésü fájlt nem lehet futtatni mert kéri a rendszergazda jelszót, hogy tudom ezt valahogy megszerezni?

Figyelt kérdés
A rendszergazda jelszőt csak egy külsős informatikus tudja és nem adja ki de így semmit nem tudok elindítani, nem akarok semmit meghackelni vagy akármi csak a jelszót kideríteni...biztos van valami módja. De az fontos, hogy ez ne valami program legyen ami kideríti mert nem tudok elindítani programokat szóval valami online megoldás kellene vagy valami windowson belüli.
2012. nov. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze mert ez így működik fel lépsz a windows jelszó. org-ra és már meg is van... Amúgy azt se tudjuk, hogy tartományba van e véve a gép... Szóval ez nem fog menni.
2012. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van a gépeken jelszó, hogy a magadfajta hülyegyerekek, akik még véletlenül sem meghekkelni meg tönkrevágni akarják a gépet, ne is tudják. Húzhatsz egy ÍJ-kártyát.
2012. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló...milyen adatok kellenének ahhoz és ha megvannak akkor, hogy tudom ezekből megkapni amit akarok

2. válaszoló...sajnálom ha nem csak a böngészőben a facebook előtt akarok ülni naphosszat szóval ha nem tudsz valami normálisat ide írni ami segít és válasz a kérdésemre légszíves ne is fáraszd magad azzal, hogy válaszolsz...értelmetlen időpocsékolás.

2012. nov. 7. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Első voltam. Félre értettél, én is a második véleményét osztom:D Amúgy ne is álmodj arról, hogy ez sikerülni fog. Már a kérdés önmagában bizonyítja, hogy nincs megfelelő előképzettséged ahhoz, hogy ezt megvalósítsd. Az a jelszó nem véletlen van beállítva, és az sem véletlen, hogy nem ismered.
2012. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De azért had kérdezzek vissza. Te oda adnád a lakáskulcsod egy idegennek, aki azt mondja, nem lopni megy be hozzád? Gondolom nem. Egy hálózat kiépítése nagy meló, és senki nem fogja kockáztatni az épségét, hogy te valami crackelt cuccot felnyomhass rá...
2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!