Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2? (Lényeg lent)

Guild Wars 2? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezném megvenni a GW2-őt. A kérésem az lenne, hogy milyen a játék? Megéri-e azt a 15 ezer forintot?

Meg alapból is mit-hogy kell benne csinálni?

Kb fél évet wowoztam. Ez is olyan mint a wow? Mi a különbség, mi az azonosság? Esetleg nincs egy próba verzió amit ki lehetne próbálni?

Normális válaszokat kérnék:)

Köszi.



2012. nov. 18. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a wow bejött, és az olyan tipusú mmo-kat szereted mint az, akkor ez nemfog. Itt nincs sima 1v1 pvp, hanem be kell lépni a pvp zónába, ahol ki lehet választani versenyeket, hogy például 10vs10 "CaptureTheFlag" meg hasonló játékmódok. Vagy példáúl a WorldvsWorld, ami a szerver a szerver ellent jelenti. Szörnyek öléséért szinte semmi xp-t nem kapsz, éppen ezért tömérdek sok küldetés meg mini event van a játékban, hogy azokkal fejlődj. Szinte mindig csapatban leszel, ha akarod ha nem. A karakterkészítés, és a történet generálás amúgy nagyon állat. Próba verzió az nincs, de ajánlom, hogy nézz róla tesztvideót, mint pédául a pcguru videója. Én amúgy 22 es szinten untam meg, de én inkább fps párti vagyok, lehet azért.
2012. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hollófernyiges ***** válasza:
Pont most hétvégén volt ingyenes tesztjáték, úgyhogy erről lemaradtál. Ha szereted az mmo-kat akkor tetszeni fog, grafikailag szép, küldetések rém változatosak (malaccá változva szarvasgombát keresni, nyulakat ijesztgetni, meg persze a szokásos ölj meg ennyi orkot- bár orkok nincsenek a játékban). Ez az első mmo ahol örülök ha más játékosok is vannak körülöttem a mezőn, itt nem vihetnek el előled semmit. Szóval nekem megadja a szórakozásfaktort a kiadott pénz, de nem mindenki szereti ezt a stílust.
2012. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na akkor ez nekem KELL!:) Szeretem a wowot... Egyetlen bajom volt vele: A harcrendszer... Az a tipikus leállás 1v1,be castolgatás lassan stb.

A wowba azt szerettem hogy volt benne tartalom, bármilyen téren:D

Még nézek róla videókat, de már most nagyon bejön:)

Még azt nem értem, hogy itt is olyan a rendszer mint a wowba, hogy a spelleket trénereknél tudod megkapni pénzért, és vannak talentok amikkel erősebbek lesznek a spelleid vagy hogy?:O

2012. nov. 19. 13:08
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
A viselt fegyvertől függ az alapskillkészleted. Vagyis átváltasz kétkezes kardról kalapácsra és máris 5 totál másik skill figyel a skillbar bal oldalán. A jobb oldalt meg te állítod össze pontokból amiket a mezőn miniquestekből (többnyire kicsit erősebb monszta leölése) szedsz össze.
2012. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most akarom megvenni mert nagyon bejön :D

Örülök ennek a kérdésnek mert nekem is jól jönnek :D

Én is wow oztam 2 évig kb.

Én még annyit kérdeznék hogy itt is ugyan úgy van random df meg bg mint wow-ba?

2012. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabrusz válasza:
5# Nincs benne bg, teljesen más ott maximum ami hozzá hasonló van az a world vs world vs world (wvwvw) ahol 3 szerver játszik egymás ellen és akár 1-es szinttől is lehet menni csak a skilljeid nem változnak de felszerelést kapsz tehát ott az ügyesség számit. Szerintem nagyon jó játék és mindenkinek ajánlom.
2013. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!