Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titan Quest patch gond?

Nihat kérdése:

Titan Quest patch gond?

Figyelt kérdés

Felszeretném patch-elni a játékot, mert a v1.01-es verzión van, de amikor belépek a játékba és rányomok az "Update"-re, hiába szedi le, azt írja h ez nem jó patch, a játék verziója UNKKNOWN (ismeretlen). Leszedtem hozzá az 1.11-es verziójú patch-t de arra is ugyanezt írja ki... :S

Mit gondoltok mi lehet a baj?

Leszedni egy másik verziót és újrakezdeni a játékot nem szeretném, mert már nagyon sokáig eljuttotam. Egyébként azért szeretném patchelni, mert néha kilép olyan szöveggel, hogy a Titan Quest .exe hibát észlelt, és ezért leáll...


2009. aug. 17. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy felteszed a kiegészítőjét, az Immortal Throne-t és utána patchaled. Mondjuk a kieg. magában is kijavítja a hibák nagy részét a játékban.
2009. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Mire megnéztem a válaszod, addigra fel is raktam, és mostmár szépen muzsikál :D
2009. aug. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!