Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? Mi éri meg...

Melyik a jobb? Mi éri meg jobban? 4GB belső memória vagy 250GB HDD hattertar? Neharagudjatok. Nagyon hülye vagyok az ilyenekhez és nemnagyon értem h lehet h mindkettore azt irjak h bőven elég. Köszi ^^

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem ez rossz téma, ez valami számítástechnikához kellene, másrészt pedig, a 250GB HDD az HDD-re gondol azaz 250 giga adatot lehet rajta tárolni. 4GB belső memória pedig a Ram-ra. Attól függ, hogy szoktál-e játékokkal játszani(méghozzá új játékokkal, nagy grafikán) vagy sem. És ez persze attól is függ, hogy most mennyi a belső memóriád, illetve milyen a HDD-d. Ha esetleg többet akarsz tudni, írd le üziben a géped és megmondom melyik éri meg jobban.
2012. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Xboxról van szó, nem PC-ről.

Egyébként csilliószor le lett írva, 250-es, pont.

2012. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Xbox360Slim-nél a 4GB memória csak a játék mentéseket hivatott tárolni másra nem használható el nem távolítható egyben van a géppel.A 250GB HDD különálló dolog fel lehet telepíteni a játékokat és onnan futtatni persze a lemez is kell hozzá de utána már a HDD-ről fut a játék ezzel kíméled az olvasót.Egyébként demókat,játék kiegészítőket(DLC-k),zenéket,stb tudsz feltelepíteni rá szóval bőven megéri ha van hozzá HDD (20,60,250,320 GB)bármelyik jó választás.
2012. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!