Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb játék kinectr...

Melyik a legjobb játék kinectre? A lövöldözős játékokat nem szeretem szóval egyéb esetleg? :D mi a kedvencetek? 15/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Sorolom milyen játékok vannak kinectre:

Gagyi, gagyi, gagyi vagy gagyi.

Ebből lehet választani.

2012. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző:

egy hardcore játékosnak gagyi, egy 15 éves lány viszont teljesen más kategóriájú játékokat szeret.


Kérdező:

itt találsz sokat:

[link]

2012. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

8 éves kor fölött mindenkinek gagyi.

Nem hardcore játékosoknak Wii-t kell venni, nem levegőben hadonászva kiwit szeletelni...

2012. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy ha már casual játékos akkor Wii, de szerintem a kérdezőnek már van Kinect-je, eladni meg már biztos nem fogja.

Ha meg neki tetszik akkor ez van

2012. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Első: 100%-osan biztos vagyok benne hogy te sosem próbáltad, és nincs semmilyen ismerősöd se aki veled akarna játszani. Abba is biztos vagyok hogy nemhogy kinectet nem próbáltál hanem Xbox-on se játszottál soha.

Valamiért úgy gondolom PS3-ad van.


Nekem van kinectem és szoktam sokszor játszani és sose egyedül játszok. Nekem a kedvencem a rá a Rise of Nightmares de ha többen akartok játszani akkor az ilyen Kinect Sports és társai a jók.

2012. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
WII helyett hardcore játékosoknak PS3-at vagy Xbox-ot kell venni. Nyugodtan lepontozhatnak a Wii fanok: Szerintem a Wii a legsz*rabb konzol. A PS3, az Xbox, a PSP ezek jó konzolok. Ezek közül kell választani ha élvezni akarod a hardcore játékokat.
2012. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Barkóczi Máté!

K*rva magasról leszarom, hogy miben vagy biztos!

Sosem volt Ps3mam, boxom pedig, több évig, de te biztosan jobban tudod.

Attól még a kinect egy gagyi fos, és 6 évesek is 2 nap alatt megunják az állatsimogatást.

Aki meg a barátaival tv elõtt ugrálva mûsportolva tölti az idejét, az egész egyszerûen szánalmas. Majd ha egyszer talán kimozdulsz a box mellõl megérted mit jelent sportolni vagy barátokkal szórakozni.

2012. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dance central 1,2,3,Just Dance 4,Fruit Ninja(microsoft pointtal tudod letölteni..)

Kinect Sport,1,2

Kinect Adventures(gondolom ha van kinected akkor megkaptad hozzá alapból,vagy nem,ha nem akkor ne vedd meg..)

Nike + kinect training

Stb..

[link]

2012. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Best answer: Heti 3-szor megyek MMA edzésre szóval sportolok, sokszor sétálok kint a városban vagy egyedül vagy a barátokkal. Nyáron meg szinte csak biciklizés. Max 1 órát vagyok bent ha jó az idő. Most azt mondom neked amit te nekem: de te biztos jobban tudod.


Ha meg esik meg minden akkor áthívok valakit és úgy kinectezünk. Mondjuk gyakrabban játszunk pl: WWE 12-vel, Rage-el vagy bármilyen más olyan játékkal amit lehet split screenben.


Csak mondom hogy sok felnőtt kinectezik (vagy csak én ismerek annyit? meg csak én látok annyit youtube-on?)

2012. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15/L?

hááát... nem meglepő hogy nem pc-n tolod és hogy nem szereted az fpseket...

2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!