Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a GTA IV?

Miért akad a GTA IV?

Figyelt kérdés

GBAkármit csinálom vele mindig akad configom:

Proci: i3 2120

Videokártya: Asus radeon HD 7750 GDDR5 1Gb

Ram 4 giga DDR3 1333-as

Alaplap: Asus p8b75-m le



2012. nov. 30. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
gyenge a proci és a videokártya se éppen a legjobb.
2012. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a GTA IV szvsz eléggé el lett kefélve. Az én corei7-esemen is akad néha, pedig pl. a Skyrim álomszépent fut, és látványban is jobb.
2012. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a HD 7750-es videokártya és az i3 mindkettő eléggé jó cuccok, a vidikari 2012-es középkategóriás az i3 meg 2012 belépő...


Próbáld patchelni a játékot.

2012. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
GTA 4 azért igényel 4 magot...i3 kevés neki. Én még a tápegységre lennék kíváncsi.
2012. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gép elég jó hozzá, nem kell baromságokkal etetni a kérdezőt. (az asztali szutyok gépemen is megy akadás nélkül, pedig elég gyenge. De van még egy ASUS k50AB notim, azon közepes beállítással, agyonmoddolva, flottul megyen, gond nélkül.)


Rakd fel az 1.0.4.0 vagy az 1.0.7.0 patch-et.

Zárj be minden háttérben futó alkalmazást, programot.

Amíg játszol, tiltsd le a tűzfalat, vírusirtót.

Készíts jegyzettömbbel egy commandline.txt fájlt, és írd be ezeket:

[link]

2012. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masterthief: azért azt el kell ismerned, hogy ilyen szintű turkálás már némileg túlmutat a "gond nélkül kell hogy menjen" kategórián.
2012. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Persze. Mint tudjuk, nem lett jól optimizálva a játék. De ezért is kell valamit kezdeni vele.

Leg először, én is patch és a fentebb írt dolgok nélkül játszottam ki. Akkor sem akadozott pl, hanem a kevés FPS miatt lassabb volt. De miután orvosoltam a problémát, teljesen élvezhető lett.

2012. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért azt az 1-t nem hinném hogy szar a gép mert a haveromnak fele ilyen jó nincs és fullon megy neki minden.
2012. dec. 1. 12:25
 9/9 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm a tippet de még mindig akad.
2012. dec. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!