Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 kiegészítő telepítés...

Sims3 kiegészítő telepítés lehetetlen?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, hogy már harmadjára írom ki a kérdésem, de nem nagyon van rá válasz, és így hátha kapok egy olyat, amit hasznosíthatok.


Légyszi segítsetek, mert a sims3-at feltudom telepíteni, de a kiegészítőket nem!

egyszer már kiírtam egy kérdést, akkor azt mondták, hogy superpatch-et szedjek le.

Na, azt leszedtem, fel lett telepítve a sims3, de amikor a patch-et telepíteném ezt írja ki:

"A telepítő észlelte, hogy nincs The Sims3 verzió telepítve.

Ehhez a frissitéshez szükséges, hogy az alkalmazás egy korábbi verziója telepítve legyen."

de a sims 3 már felvan telepítve.

Amikor a pets-et akarom telepíteni akkor behozza, hogy üdvözöl a sims3 telepítő stb,

stb, és rákattintok a továbbra, és ezt írja ki:

"A The Sims 3 játékot frissíteni kell e termék telepítése előtt. A telepítő most

megpróbálja frissíteni a The Sims 3 játékot. Folytatod?"

Ilyenkor rákattintok arra, hogy igen, és utána ezt írja ki:

"A The Sims 3 frissítése nem sikerült, a telepítő nem tudja folytatni a munkát."


De az aalap már felvan telepítve, a pets-et akarom telepíteni mégis az alapot akarja frissíteni.

Az amúgy elindul, meg rendben van, ezzel a pets-sel problémázik...


Légyszives segítsetek, mert már idegesít, hogy ilyen béna vagyok, meg hogy nem tudok mit csinálni


2012. dec. 3. 12:21
 1/3 anonim válasza:
[link] kérdezd meg itt biztos tudnak rá megoldást : )
2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti? Azzal nem nagyon lehet ilyen gond...
2012. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyik sem volt eredeti, de már megoldódott, mivel megvettem őket eredetiben, és tökéletesen működik, így már automatikusan felrakta az ea download managert, és frissítette magát, úgyhogy monden jó.
2012. dec. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!