Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft herobrine kérdés?...

Prym kérdése:

Minecraft herobrine kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minedenki azt mondja legenda, több története van, de egyesek szerint nem létezik! letöltött 1.4.5. minecrafttal játszok(nem kérek ide kommentárt) és a herobrine skin itt sincs benne a .jar mappában. De ha a nevem helyére beírom hogy Herobrine, a szem nélküli skinnel leszek bent. A kérdés: hova van elmentve maga skin,és ha létezett is herobrine mért lett törölve és mi volt a feladata??

2012. dec. 6. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az egész egy kamu Creepypasta postból ered. Erre notch azzal válaszolt hogy 1.7.3tól vagy annak a környékétől minden frissítésben benne volt a Removed Herobrine. A skin nem tudom hol van. Notch is megmondta hogy herobrine nincs és nem tervezi belerakni a játékba.
2012. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ha a nevem helyére Herobrinet írok akk az ő skine lesz bent
2012. dec. 6. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
1ső rosszul tudod egy "riportban" Notch azt mondta,hgy lehetséges hogy egy seeecret friday updateben,vagy az 1.8 ban belerakja.amúgy mint npc(mob) Herobrine nem volt benne a játékban.a kép ami fenn van,ott az egy bug:cow textúra helyett a char textet rakta,be és a szeme a köd miatt nem látszott.ami a kinézetet illeti,szerintem kicseréli a szemet gyapjúval
2012. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de ha a nevemhez herobrinet írok azzal a skinnel vagyok bent!! ha nincs benne a .jar mappában ak ez hogy lehetséges???
2012. dec. 6. 19:41
 5/19 anonim válasza:
az azért lehet hogy már valaki regisztrált mc-re azzal a névvel és letöltött magának egy herobrine-os skint ha beírod valaki regisztrált nevét akkor annak a skinje jön be a játék alatt
2012. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ja az lehet de akitől van az nem játszott soha ezzel a skinnel
2012. dec. 7. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Én még a mass effect 3 miatt régen próbáltam Crucible névvel bejelentkezni. Az meg egy zombi.
2012. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az azér tis érdekes lenne mert az a skin sincs meg
2012. dec. 9. 11:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló már elmagyarázta...
2013. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
DE NEM VOLT EZZEL A SKINNEL!
2013. ápr. 4. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!