Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki örülne egy, az 1848-as...

Ki örülne egy, az 1848-as forradalom idelyében jászódó Assassin's Creed-nek, ami, mondjuk Budapesten játszódna?

Figyelt kérdés
Ha már van magyar asszasszin jelünk, egy rajzolt főhősünk, akkor miért ne? nemigaz? :D én pl baromira örülnék neki.

2012. dec. 9. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Te meg milyen Magyar Assassin jelről beszélsz ?
2012. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
[link] egy barátom csinálta, és kint van a magyar assassin's creed rajongói oldalán... az ubisoftnak is felküldték, kapott egy dícséretet, de sajnos nem vállalták, hogy megcsinálják a játékot.
2012. dec. 9. 11:18
 3/27 A kérdező kommentje:
elnézést, elírtam... nem forradalom, hanem szabadságharc
2012. dec. 9. 11:21
 4/27 A kérdező kommentje:
[link] itt megtaláltok még pár képet... pl a magyar asszasszin karaktert, és egy baromi szép övcsatot, amit szerintem gyártani kéne.
2012. dec. 9. 12:28
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát nem lenne rossz :D
2012. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Ruhának szerintem tök jól nézne ki ilyen piros-fehér-zöld mintás ruha egy kismértékű kalocsai hímzéssel. És például Éden darabjaként k..va jó lenne Szent István kardja, vagy a koronázási ékszerek. Fegyverként pedig kopja vagy kard, kisebb tőr na meg persze pisztoly de én jobban örülnék egy puskának.
2012. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Jaj ne most be inditottad a fantáziámat am nagyon jó lenne
2013. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
ugye-ugye... sajnos valószínűleg, csak Magyarországban lenne rá kereslet, de mennyire jó lenne nem? :D
2013. jan. 20. 22:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát valami nagyon nagy módder zseni megcsinálhatná, de ahhoz sok minden kellene, pl egy csapat sok programozóbol és szakamberből :D
2013. jan. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hát persze, de inkább rábíznám az eredeti programozócsoportra. sajnos nem vállalták el, de kitudja... ha nincs több ötletük, hogy melyik korban, és hol játszódjon egy következő rész, nem tartom kizártnak, hogy előveszik Azeriel ötletét, de minden bizonnyal csak a végső esetben fogják :(
2013. jan. 21. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!