Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2ben Aquillán játszom,...

Metin2ben Aquillán játszom, de szeretném átvinni cuccaimat és karakteremet ( legfőképpen cuccokat ha csak az oldható meg) másik szerverre, lehetséges valamilyen úton-módon?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egész játék Pay2Win-en alapszik , sokat fizetsz bármit megoldható ... szerintem pár 10.000 a gm-ek komplett karidat átpakolják 1 másik szeróra.
2012. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a gm-eket nem lehet lefizetni (ez amúgy is nagy hülyeség) mert volt nekem is egy metin2 szerverem és azon van egy consol és abban mindent látnak,és pár tizessel nem lehet lefizetni őket,de ha le is fizetnéd akkor is látnák és téged is meg a gm-et is kirúgnák.
2012. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy egy adott szerveren másik "színbe" át lehet menni, de akkor ti nem tudtok olyan módról, hogy másik szerverre átlehessen menni?

Vagy ha talán írok üzit GMnek vagy vkinek és megindoklom miért szeretnék stb, akkor se pakolhat át?

2012. dec. 10. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!