Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van 2 db PS2-es memóriakártyám...

Van 2 db PS2-es memóriakártyám, amit ps2 a "browserben" lát, csak játékok nem látják őket, formázni kéne igaz? Mc Killert kiírtam Neróval egy cd-re, de PS2 azt írja, hogy helyezzek be PS2 formátumú lemezt. Hogyan kéne kiírni? (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
A kiírás valószínű jó, mert egy image fájlt töltöttem le és azt írtam ki (. nrg kiterjesztésűt). Hogyan tudnám elindítani? Hogyan kéne kiírni, milyen lemezre stb. hogy?

#látás #cd #PS2 #memóriakártya #érzékelés #Mc Killer #PS2 formátum #PS2 formátumú lemez
2012. dec. 12. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A psx-es játék futtatása ps2-n a chippelési eljárástól is függ. A kiírást ajánlott Imgburnel vagy Alkoholal megtenni minnél lasabban kiírni (ideális cd/dvd-nél egyaránt a 4x-szerest választani). Nálam is van, hogy nem ismeri fel a memókarit, ajánlott a gép kitakarítása, bár nálam az újra indítgatás és nyomkodás a játékon belül (szenvedés) megoldotta a problémát.
2012. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem chippelt.

Nekem a "szenvedés" sem jön be.

Neróval írtam ki 4x-es sebességgel.

2012. dec. 13. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem chippelt a ps2-d, akkor nem tudsz se másolt psx-es játékot, se másolt ps2-es játékot futtatni. (másolt/nem eredeti mind1) :D
2012. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja van még egy megoldás a módolt memória kártya a chippelés melett. (bővebb infó a memória kiütésről: konzolozz.hu)
2012. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudok a FreeMCBoot-os lehetőségről, csak nincs softmodos kártyám.


Szóval az a lényeg, hogy softmod nélkül nem csak az USB-s, hanem a CD-re kiírt progikat sem futtatja, ha nem eredetiek?

2012. dec. 13. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

ja de a PS2 tud formázni memóriakártyát.(ha még nem volt formázva)

Szerintem rosszul dugtad be a kártyát(velem is volt ilyen)

Dugd be teljesen és egy kicsit mozgasd meg benne a kártyát.

2012. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Chippeletlen eredeti PS2 futtatja az eredeti ps2-es és ps1-es játékokat, másoltat kiirtat nem visz vmilyen hack nélkül (chip/mem.mód). Igen, én is ezt mondtam neki, hogy próbálgassa, nálam sem ismeri fel azonnal minden játék a memória kártyát töcsölni kell vele egy picit :D
2012. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!