Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vettem egy névtelen égethető...

Vettem egy névtelen égethető gyurmát. Valami formi nak hivják, de sehogy sem akar meguhulni a kezembe, nem tudom formázni! Valami tanács?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hát éppen a formi az nem névtelen sztem én is azzal csinálom da nyomkodd izombol és lehelj rá és ha ugyse megy akkor rakd be a mikroba de ne sok idöre...én ha nemmegy igy szoktam...
2009. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
és hol vettétek ezt a gyurmát?
2009. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
erre én is kiváncsi lennék................hol lehet ilyet kapni?
2009. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Türelem gyurmát terem. Nekem van egy régi szürke Formim, morzsolódik, de sok gyúrással kezes bárányka lesz.
2010. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én a formit használom és általában teljesen jól használható. viszont előfordul, hogy egy-két szín szar.pl nekem van egy sárgám ami iszonyatosan morzsolódik, de ha morzsánként meggyúrogatom utána jó lesz; és van egy feketém, ami kőkemény.próbáltam mindent, pl rárakni a radiátorra,stb. de sehogyse jó, használhatatlan.szerintem ne rakd be a mikróba, barátnőmnek felrobbant xD

ja amúgy szegeden a printkerben lehet kapni..

2011. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tenshi-chan válasza:
Nekem pont az ellenkezője a bajom - túlságosan puha és ragad... (mármint a Formi)
2012. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!