Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő vagyok a WoW-ban tudnáto...

Nasansu kérdése:

Kezdő vagyok a WoW-ban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Trial verzióval játszom, a MoP kiegészítővel. Jelenleg még csak 15 szintű a Pandarenem, Priest a kasztom. Az alábbi kérdésekre próbálok napok óta választ találni manualokban és fórumokon, de nem találtam eddig valódi segítséget... remélem lesz valaki olyan nagyvonalú hogy a számba rágja...:


1. Hány tárgyat tudok egyszerre kereskedőnek eladni? Amikor találkozom egy kováccsal vagy egyéb kereskedővel a "buyback" fülre kattintok, és akkor tudom a "backpack"-jeimből pakolgatni át a tárgyaimat. Ám a kereskedőnél csak korlátolt hely van. (12) Ha ezeket telepakolom nem tudok további tárgyakat eladni. Bárhova megyek tovább, bármilyen egyéb kereskedőhöz, a "buyback"-em nem változik. Igaz, egy idő után törlődnek belőle a tárgyak, és újra el tudok adni, viszont eddig nem tudtam rájönni hogy ez mihez van kötve. Aukciós házakban egyenlőre nem tudok eladni a "starter editon" verzióm miatt.


2. A másik kérdésem hogy a karakterem nem mindig megy le úszás közben a víz alá, a víz tetején úszik, és hogy ez normális e? Van olyan questem amit nem tudok e miatt teljesíteni mert le kell úszni egy adott tó fenekére és én csak a célpont felett kőrözök. A víz alá bukás esetleg valami billentyűhöz van kötve vagy valami miatt bug-os a játék? Esetleg van erre valami patch?


Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!



2012. dec. 13. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Started editionban csak 20ig tudsz majd fejlődni .


Amikor rákattintasz a "kovácsra" nemkell rámenned a buypack fülre , egyszerüen csak jobb klikk a leltáradban amit be akarsz neki adni .



2ik kérdéseden szakdtam xD

Úszol , fogod nyomod a W-t és korben jobbegérgonmbot nyomva tartva lefele fordítod a karaktert .

Nem nehéz csak megkell szokni.

2012. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jupiii! Köszönöm szépen! Éreztem én hogy a lámaságom áll a dolgok hátterében és ezért nem foglalkoznak a kérdésekkel! Köszönöm szépen még egyszer! :) Megy a zöldmancs!
2012. dec. 13. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hogyha PM-ben leirod a neved , vagy ha kell leirom én , felveszlek játékon bellül havernak és másban is tudok segíteni.
2012. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 antant31 válasza:
az x billentyűt ha lenyomod akkor is lefelé megy (szárazföldön legugol ha meg van repülő hátasod akkor lefele megy
2012. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!