Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékkal játszak?

Milyen játékkal játszak?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideig toltam a metin2-őt! nagyon szerettem metinezni de sokak szerint low csicska gam aztmondják van tőle sokkal jobb! igaz hogy van mer wow-több minden stb. de ha énnekem elég a metin (a wow bonyolult meg más mmorpg-k) azzal szeretnék játszani, de ugy mindenki kiröhög hogy jó pc-je van és miylen csicskákkal játszik! Szerintetek van olyan aki jó sok ideig bf3, crysis 2 stb ilyenekkel játszott és metin2re vált?

2012. dec. 15. 16:26
 1/6 Snl.Drako ***** válasza:

1 Sz@rd már le, hogy a kedvenc játékodról mi MÁSNAK a véleménye. Azért az a kedvenced, mert neked az tetszik a legjobban. Ez olyan, mintha valaki kiröhögne egy StarCraft I játékost. Röhöghet rajta, de valahogy a StarCraft még mindig versenyjáték, annak ellenére, hogy már igencsak öregecske, és a Metin 2 is elég sok játékossal rendelkezik, hogy az legyen a hülye, aki röhög rajta.


2 Aki FPS fan (Battelfield 3, Crysis 2) az hozzá se fog szagolni a Metin 2-höz, mert körülbelül annyi köze van hozzá, mint nekem a szomszéd galaxishoz. Nem sok, de egy univerzum (játék mindkettő)

2012. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CS 1.6-al is sokan játszanak, hiába régi játék... Nem csak a grafikán múlik, hogy jó-e a játék, vagy sem. Pl. GTAIV eléggé nem jött be nekem, hiába jó grafika, GTA San Adnreas sokkal jobb (szerintem). A lényeg az, hogy mindenki saját maga dönti el mivel játszik, ne alapozz más véleményére, soha. Ha meg más játékot akarsz kipróbálni: Counter Strike, GTA, NFS, Fifa...stb ;)
2012. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen sokat segitettek, mer tapasztaltam én is hiába nagyjáték jó grafika stb az élmény más :)))
2012. dec. 15. 22:25
 4/6 harnoczdominik válasza:
teeworlds,minecraft,cs 1.6,source
2013. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

DOOM 2: Hell on Earth

Ez régi, de még mindíg készítik hozzá a modderek a WAD-okat, meg ezeket. SGTMarkIV-nek van ez a modja a Brutal Doom. 2016 első napján (Január 1) kijött a v20b. Az a legjobb.

2016. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Counter-Strike 1.6 vagy Golbal Offensive
2016. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!