Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lehet semmit sem tenni...

Almapeti kérdése:

Nem lehet semmit sem tenni ellene? (The Walking Dead Ep3)

Figyelt kérdés
Ott voltam, hogy leszállunk a lakókocsiról mert elütöttünk egy zombit. Lily elkezd mutogatni, hogy ki csempészett ki ellátmányt a banditáknak. Védem szegény srácot h nem ő volt de lily nem hisz nekem. Majd carlay elkezdi h te csak egy félős kislány vagy és majd lily csúnyán néz rá. Azt látom, hogy Kenny kiszedte a zombit a lakókocsi alól és miután mutatja újra a csoportot azt látom hogy lily a pisztolyáért nyúl. Kenny kérdezi, hogy mi a. F@*% van és lelövi Carley-t :(. Mondom magamban én csesztem el valamit de akármelyiket is választottam párbeszédeknél (én voltam, próbáltam a srácra kenni) mindíg az volt a vége, hogy lelőtték. Amikor a motelnél voltunk akkor láttam, hogy bejövök a csajnak és végre azt hittem, hogy lesz csajom a játékban. Meddig kellene visszamennem az epizódba és mit nem szabadna megcsinálni, vagy kivel nem szabad beszélni? Pls segítsetek! Nem akarom, hogy meghaljon :(

2012. dec. 19. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lelövi Lilly, tök mindegy mit csinálsz.
2012. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt írták pedig hogy a döntéseimen alakul a sztori. Akkor úgy néz ki ebbe nincs beleszólásom. :(


Akármit csinálok (Ben-t gyamusítom, nem segítek nyomozni az eltűnt dolgok iránt, de nem válik be) :( na mindegy túlteszem magam rajta. Köszi a választ

2012. dec. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!