Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ban recon-nal...

Battlefield 3-ban recon-nal hogy tudnék gyorsan pontokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nem tudok sehogy sem pontokat szerezni, egy menet alatt örülök ha 1-et tudok ölni spiner-al.

2012. dec. 20. 16:03
 1/8 Snl.Drako ***** válasza:
Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Battlefield 3-ban nem véletlenül vannak a sniper-ek nagyon sok szerverről kitiltva.
2012. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos lehet hogy M98-al halálos egy spiner ,de a kezdő fegyverekkel semmit nem érek!
2012. dec. 20. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az SV98 az L11 és az M98B a legjobbak. Vagy feküdj nem észrevehető helyen és csak headshot, vagy amit én csinálok: 4x távcső, straight pull bolt, és futás! megállithatatlan vagy, mire észrevesz, fejbelőtted. Ja ezt mind tdm ben.
2012. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belépsz a sniper kasztba, és a fegyverek közt kiválasztod a DAO-12-t, bár a general fegyverek között van, úgyhogy minden kaszt megkapja. Kezdésnek tökéletes, míg fel nem oldódnak jobb fegyverek. M98B erős, de kicsi a tár, és lassú is a töltés, a két legjobb az L96, és a JNG-90, bár utóbbihoz prémium szükséges.
2012. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként van prémiumom.
2012. dec. 22. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha feloldod a close quarteres assigmentset megkapod a jng-90-et. :D A legjobb fegyver. :D
2012. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbálom megszerezni a JNG90-est csak hát az az 50 ölés nem jön össze olyan gyorsan nekem.
2012. dec. 23. 14:45
 8/8 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális, én ugy csináltam meg az m98b-t (szerintme a legjobb), hogy beraktam UMP45öt recon classba, és conquest dominationoztam a recon classal amibe ugye az UMP volt :) 10.000 pont/ match nem olyan rossz :D
2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!