Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan játék amely...

Létezik olyan játék amely 3D-s képet ad?

Figyelt kérdés
3D tv-re HDMI-vel kötök ki egy gépet és szemüveggel szeretném ha 3D lenne. Létezik ilyen játék vagy esetleg program ami egy játékból 3D-t varázsol?

2012. dec. 23. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána ennek a proginak: TriDef3D.
2012. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól is függ h milyen vidkarid van, ha erre válaszolsz mondom a többit ^.^
2012. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a programot megnézem.


Geforce GT540M 2GB

a tv amin nézem az pedig egy LG tehát passzív 3D.

2012. dec. 23. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
szóval ha támogatja a sztereo 3D-t akkor, jobblikk az asztalra -> nvidia vezérlőpult -> sztereo3d beállítások (vagy vmi ilyesmi)-> sztereo3d beállítás és ott már megtalálod, be kell configolni az egészet :D
2012. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen még a windows 98 alatt működő nVidia geforce 3D megjelenítésre képes videó kártya, amihez szemöveget is adtak. Azt be kellett csatlakoztatni a vezérlő kártya erre a célra készült aljzatába. A DOOM3D ment rajta térhatában. A night for speed szintén A hexen is ment, valami űrhajós lövöldözős egy barlang rendszerben, az is működött 3D-ben. Szinte minden ment ami ezekhez hasonló, csak át kellett böngészni a leírást, hogy milyen kötőjeles (vagy per jeles) betűt v. betű kombinációt kell az indító fájl exe-je után beírni.


Igaz, nem azzal kezdtem de ahhoz a számító gépbe 3D videó kártya kell és egy hozzá adott, a számítógép 3D-re képes videó meghajtójával szinkronban lévő aktív szemüveg is kell hozzá, amit a vezérlő kártyához adnak vásárláskor.

Az is benne van abban a 30-50e Ft árban, amibe a 3D kártya kerül.

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az nem lehetséges, hogy a laptopon megjelenő kép az SBS vagy TAB és ezt kötöm ki HDMI-vel 3D tv-re a többit meg a tv megoldja?
2012. dec. 27. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Először azt kell beállítani, hogy a játék ne 2D-ben induljon el hanem 3D-ben, vagyis kiszámolja a program a kicsit oldal irányból látott változatot is, és felváltva küldje a monitor felé. Akkortól van egyáltalán 3d információd. A többit ki kell próbálni. Azt nem tudom, hogy a 3D átváltáshoz szükséges jel hogyan megy át, vagyis egy így működik-e. Esetleg ki kell próbálni.


A HDMI kábel csatlakozásához egy speciális aljzat kell legyen a sz.gépen. Ez nem azonos a hagyományos monitor aljzattal. Próbáld összehozni a tv-vel és nézd meg, működik-e 3D-ben is, miután a játék elindul abban a módban és kettős vonalat látsz, mihnt 3D-ben. Állítsd a tv-t is 3D-re és az eredmény választ ad a kérdésedre, de azt én sem tudom mi lesz pontosan.

2012. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!