Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veszek egy új, flashelt,...

Veszek egy új, flashelt, x-box 360-at kincetel, de akitől veszem azt mondja hogy valamit formázni kell rajta és 2000ft /játék-ért csinálja meg, ilyen van?

Figyelt kérdés
Azt mondja hiába van flashelve és letöltve játék az úgy nem megy. Előre is köszi

2012. dec. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeségnek hangzik. Ha flashelve van viszi az írt játékokat. Szntem csak több pénzt akar kihúzni belőled. Ugyanúgy meg tod irni őket házilag duplarétegüre (darabja kb 1000 ft), olcsóbb nem? :D
2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem régi a a flash és az új játékokat valóban nem viszi úgy.... Minden évben frissíteni kell a flash és a régi játékokat újra ki írni, vagy vissza patchelni :D
2012. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden évben frissíteni kell a flash és a régi játékokat újra ki írni, vagy vissza patchelni - Mr tudós, de miben? WC tisztításban? Jó nagy hülyeség, amit irkál!!!
2012. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sztem új flash van rajta, egyébként muszáj a fuplarétegű dvd, winyóról nem lehet játszani? esetleg külső winyóról?
2012. dec. 24. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
De, lehet vinyóról is játsszani. :D
2012. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, remek, köszi :D
2012. dec. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!