Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szilveszterre érdekelne...

Szilveszterre érdekelne valami jó játék. ötletek? /részletek lenn.

Figyelt kérdés

házibuli lesz..körülbelül 4-5 lánnyal..és a piálás lesz a lényeg./ ócsároló kommentek nem kellenek... / de nem akarjuk,hogy elunalmasodjon az este..

ötletek?


2012. dec. 23. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
uvegezes
2012. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ruu válasza:
100%

Sohasemezés.:DDD

a játék lényege hogy leültök egy asztalhoz, és mindenki előtt van pia. Óramutató járásával haladtok és az első aki kezd feltesz egy kérdést pl. Sohasem gondoltam arra hogy lekapom xy-t. Akire ez nem igaz annak meg kell húznia a piát. Ilyenkor érdekes dolgok derülnek fényre és egyre durvább kérdések születnek ;)

Van még a szívd és fújd

Az olyan hogy kell egy kártyalap, felálltok és valaki a szájához teszi de úgy hogy lene essen azaz szívnia kell , majd tovább kell adnia a mellette állónak úgy hogy ráfujja a szájára, de ilyenkor le is eshet a kártyalap és lekaphatod azt akit éppen kinéztél magadnak. A kör szépen megy sorra és esélyed lesz össze jönni a kiszemelteddel, de akár egy jó estéd is lehet :'D

2012. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
CS 1.6
2012. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönööm.:)
2012. dec. 24. 01:15
 5/7 anonim ***** válasza:
4-5 csajjal leszel és félsz, hogy unalmas lesz az este? :-O
2012. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -=GReddy=- ***** válasza:
a 3. komment a legjobb xD
2012. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
... én is csaj vagyok. :DD
2012. dec. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!